Image

  Quartet Classic

  Połączenie talentu, klasy i niesamowitego kunsztu w wykonaniu dobrze znanych i lubianych utworów muzyki klasycznej, filmowej, musicalowej oraz standardów jazzowych. Nie zabraknie również współczesnych piosenek znanych z list przebojów radiowych. Kwartet smyczkowy to utalentowane absolwentki Gdańskiej Akademii Muzycznej, które postanowiły połączyć indywidualne doświadczenia muzyczne. Akustyczne aranżacje w wykonaniu kwartetu doskonale sprawdzą się jako tło uroczystych gali i wyjątkowych kolacji. W skład Quartet Classic wchodzą: skrzypce I, skrzypce II, altówka, wiolonczela.

  Image

  Połączenie talentu, klasy i niesamowitego kunsztu w wykonaniu dobrze znanych i lubianych utworów muzyki klasycznej, filmowej, musicalowej oraz standardów jazzowych. Nie zabraknie również współczesnych piosenek znanych z list przebojów radiowych.

  Kwartet smyczkowy to utalentowane absolwentki Gdańskiej Akademii Muzycznej, które postanowiły połączyć indywidualne doświadczenia muzyczne. Akustyczne aranżacje w wykonaniu kwartetu doskonale sprawdzą się jako tło uroczystych gali i wyjątkowych kolacji.

  W skład Quartet Classic wchodzą: skrzypce I, skrzypce II, altówka, wiolonczela.

  Cocktail Music

  Galeria

  Nie czekaj. Zamów zespół!

  zamów zespół

  Top